OSUSZANIE OLSZTYN | TELEFON ALARMOWY: +48 885552455 | biuro@condensa.pl

OSUSZANIE PODPOSADZKOWE

Osuszanie zamkniętych warstw izolacji,
osuszanie styropianu

Przy zalaniu budynków często dochodzi do wniknięcia dużej ilości wody pod posadzkę w warstwę izolacji. W takiej sytuacji odparowanie zalegającej wody jest bardzo utrudnione. Takie materiały wykończeniowe jak wykładzina czy płytki podłogowe uniemożliwiają osuszenie budynku w sposób naturalny. Jedynym sposobem na pozbycie się problemu wilgoci jest osuszanie podposadzkowe.
Wilgoć pod posadzką, osuszanie pod posadzką.
Osuszanie Podposadzkowe w Warszawie - Metoda Podciśnienia

Osuszanie Stref Izolacji

Do osuszania stref izolacji pod posadzką wykorzystujemy najlepsze i najnowocześniejsze urządzenia produkcji Niemieckiej.

JAK TO ZROBIMY?


Osuszanie nadciśnieniem

Wdmuchiwanie w posadzkę suchego powietrza, które nasycając się wilgocią uchodzi z powrotem do pomieszczenia, gdzie jest wychwytywane przez osuszacze powietrza; powszechnie stosowana metoda nie zawsze skuteczna przy dużych zalaniach

Osuszanie podciśnieniem (metoda próżniowa)

Specjalistyczne odciąganie wilgoci za pomocą innowacyjnych zestawów pompowych; skuteczna zwłaszcza w przypadkach zalegania w zamkniętych warstwach izolacji wody

Osuszanie Bezinwacyjne/Inwazyjne

Usługa osuszania tego typu wymaga nawiercenia w posadzce kilku małych otworów (zwykle 2-5 o średnicy 50 mm). Zawsze poprzedzone jest to zbadaniem podłogi specjalistycznym skanerem przeznaczonym do wykrywania metalowych elementów, przewodów, ogrzewania podłogowego itp.. Tym samym ryzyko ich uszkodzenia zostaje zmniejszone do minimum

Zdejmowanie płytek bez ich uszkodzenia!

Większość firm wykonując usługę osuszania warstw izolacji, przed wywierceniem otworów niszczy płytki podłogowe skuwając lub przewiercając się przez nie. Firma CONDENSA stosuje technologię, dzięki której płytki są zdejmowane bez ich uszkodzenia. W ten sposób nasi klienci oszczędzają czas i pieniądze.

Osuszanie pod kontrolą

Kontrola i monitorowanie całego procesu osuszania oraz systematyczne pomiary wilgotności sprawiają że nasze urządzenia pracują u naszych Klientów tak długo, jak to jest konieczne.

W celu zapewnienia najwyższego komfortu dla naszych klientów wszystkie urządzenia wyposażone są w filtry powietrza oraz tłumik redukujący poziom hałasu.

Raportujemy każdy etap osuszania

Każdy proces osuszania budynku zakończony jest sporządzeniem szczegółowego protokołu z przeprowadzonych prac. W skład protokołu wchodzą:
  • Opis stanu zalania
  • Opis przebiegu prac osuszania
  • Schemat/plan budynku z zaznaczonymi punktami pomiarów
  • Szczegółowe tabele z pomiarami wilgotności
  • Dokumentacja fotograficzna
  • Kosztorys z wykonanych prac
  • Uwagi i zalecenia
Wyżej wymienione informacje są niezbędne przy ubieganiu się o zwrot odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej.

ZNAJDŹ NAS W SOCIAL MEDIA

Facebook
Instagram

DO POBRANIA

Chcesz mieć naszą ofertę pod ręką? Pobierz nasz katalog PDF na komputer/telefon.

DANE FIRMOWE

CONDENSA Sp. z o.o. Sp. k.
Osiedle Kościuszki
11-041 Olsztyn
NIP 5213807870